Jäik polüetüleenist tihendusriba

Hinnalt soodus, kuid sellele vaatamata tõhusalt toimiv tihendusriba, mida teatakse nimetuse Taustatanko all. See jääb palkide vahel näha ning on keemiliselt neutraalne jäik polüetüreenist „köis“, mis on valmistatud tõhusalt täitma palkidevahelisi tühimikke enne tihendusvahendite Perma-Chink tai Energiatiiviste pealekandmist.

Taustatanko on elastne ja seda on lihtne avasse suruda, see sobib hästi palgi kõikide võimalike õnarustega. Tihendusriba peamiseks ülesandeks peetakse vaba ava täitmist palgi ja tihendusvaha vahel. Valige vastava jämedusega tihendusriba, mis palkide vahelisse tühimikku kõige paremini sobib.

Näiteks sentimeetrise läbimõõduga tihendusriba peaks kasutama palgivahes, mis on umbes 2,5 cm lai (u 15 cm palgi puhul). Asetage tihendusriba palkide vahele, jälgige tihendusriba otste paigutust.

Trap Rod tihendusriba kasutatakse palkmajade juures, mille palgivahed täidetakse elastomeerse tihendusvahaga. Trap Rod tihendusriba vähendab vajaminevat Perma-Chink hermeetiku kogust, kuid täidab palgivahed korralikult. Perma-Chink ei kleepu Trap Rod tihendusribale, vaid üksnes palkide pinnale.

Sobitage Trap Rod tihendusriba hoolikalt palgivahesse, kitsas külg sissepoole. Kui puidutühimikud on sobivas mõõdus, võib Trap Rodi kasutada ka akende ja uste raamide või aluspalkide tihendamisel.

Ennen Trap Rodminä tai Taustatankoi tihendusribade kasutamist tehke kindlaks, et palkide vahe oleks kuiv ega sisaldaks võõrkehi. Suruge tihendusriba sõrmeotste või vastavate tööriistade abil tühimikku. Trap Rodminä tai Taustatankoi tihendusribale kandke kiht Perma-Chink hermeetikut vastavalt tootja kasutusjuhenditele.hirsitalon eristys

Ominaispiirteet

  • jäik tihendusriba
  • trapetsikujuline või ümar
  • lisää rakennuksen lämmönkestoa
  • vähentää merkittävästi työhön käytetyn tiivistysaineen määrää
  • keemiliselt neutraalne
Ostoskärry
Vieritä ylös