Exterior Satin või Gloss, värvitu kaitsevahend välisviimistluspeitsi kihile

Lifeline Advance on värvitu lõppviimistlusvahend kasutamiseks peitsitud välispindadel. Lifeline Advance lisab värvitoonile erksust ja tõstab esile Lifeline Ultra-2 ja Lifeline Exteriori omadused, et teie palkmaja tõepoolest teistest erineks.

Akrüülvaik ja lisaained Lifeline Advance’is annavad põhipeitsi värvitoonile palkmaja välisviimistlemisel pikima võimaliku eluea.

Perioodiline välisseinte hooldamine vahendiga Lifeline Advance aitab pikendada välisseintele kantavate peitside kestvust. Kui te pole kindel, kas Lifeline Advance’i värvitu lõppviimistlusvahend sobib kasutamiseks teie hetkeolukorras, lugege informatsiooni järgmisel leheküljel.

Nagu kõik Elinehto viimistlusvahendid, on ka Lifeline Advance vesilahustuv, keskkonnasõbralik ning seebi ja veega hõlpsalt mahapestav. Vahend lubab puidul hingata ja niiskusel aurustuda, samal ajal vähendades pragude teket. Kui kannate Lifeline Advance’i peitsikihile välispindadel, suurendate UV-kaitset, niiskuskindlust ja kaitset kõduseente leviku vastu välisviimistluspindadel.

Lifeline Advance vähendab mustuse ja tolmu haakumist välispindadel. Lifeline Advance muudab palkide välispinna puhastamise lihtsamaks, eriti kui kasutate kord aastas puhastustöödeks Tukkien pesui.

Lifeline Advance on saadaval kahe erineva variandina. Lifeline Advance Satini kiht kuivab siledaks ja siidiseks, sõltuvalt eelnevalt kasutatud viimistlusvahenditest. Kui soovite siledat pinda, kandke puidule üks kiht Satinit. Kui eelistate siidisemat välimust, kandke puidule kaks kihti Lifeline Advance Satinit.

Lifeline Advance Gloss annab kuivades puidule läike, sõltudes eelnevalt kasutatud viimistlusvahenditest. Kui eelistate poolläikivat pinda, kandke puidule üks kiht Lifeline Advance Glossi. Kui soovite kiiskavat viimistlust, kandke puidule kaks kihti Lifeline Advance Glossi. Kaks kihti kestab puidul kauem kui üks.hirsitalon eristys

Ominaispiirteet

  • kaitse kõdu- ja hallitusseente vastu
  • niiskuskindel
  • kaitseb puitu kolletumise eest
  • annab (siidise) läike
  • ei sisällä öljyjä (mutta pienen määrän haihtuvia orgaanisia kemikaaleja)
  • UV-suoja
  • muodostaa puulle kirkkaan suojakerroksen, joka antaa puun hengittää
  • levitetään puulle 1-2 kerroksessa

Viimeistelytyökalujen käyttöohjeet

Lifeline Advance Valikud:

Kiilto
Satiini

 

Ostoskärry
Vieritä ylös