Hermeetik / Krunt

Alkusoitto on hermeetik / krunt puidupindadele, mida on töödeldud puistemeetodiga. Viimastel aastatel on puistemeetod kogunud populaarsust vanade viimistluskihtide eemaldamisel, et seejärel uus peitsikiht puidule kanda.

Siiski suurendab puistemeetod veidi puidu poorsust, seega kulub selliselt töödeldud pindadele rohkem peitsi kui nendele, mida on töödeldud keemiliselt, või mida on lihvitud või puhastatud survepesuga.

Suurem peitsikogus annab tulemuseks tumedama lõpptooni kui värvikaardil näidatud. Lisaks esineb puidul puistemeetodi järgselt tekstuurierinevusi, isegi üheainsa palgi piires. See võib lõppviimistluses tekitada triipe ja plekke tänu sellele, et erinevatesse palgipindadesse imendub erinev kogus viimistlusvahendit.

Alkusoitto lahendab mitmed probleemid, mis on puidul tekkinud pärast puistemeetodi kasutamist. Üks kiht vahendit täidab puidupoorid ja valmistab pinna ette pigmentainetega peitsi kasutamiseks. Siiski tuleb siinkohal rõhutada, et Alkusoitto on hermeetik / krunt ega sobi seetõttu lõppviimistluseks!

Sobib kasutamiseks ainult koos vesilahustuvate Elinehto peitsidega.hirsitalon eristys

Ominaispiirteet

  • vähendab puidu poorsust puistemeetodiga töödeldud pindadel
  • ehkäisee pigmentoituneen tahran liiallista imeytymistä ja värisävyn tummumista
  • tarjoaa tasaisen työpinnan ja estää juovien ja tahrojen muodostumisen värjäyksen aikana

Viimeistelytyökalujen käyttöohjeet

Ostoskärry
Vieritä ylös