Hermeetik / Krunt

Prelude on hermeetik / krunt puidupindadele, mida on töödeldud puistemeetodiga. Viimastel aastatel on puistemeetod kogunud populaarsust vanade viimistluskihtide eemaldamisel, et seejärel uus peitsikiht puidule kanda.

Siiski suurendab puistemeetod veidi puidu poorsust, seega kulub selliselt töödeldud pindadele rohkem peitsi kui nendele, mida on töödeldud keemiliselt, või mida on lihvitud või puhastatud survepesuga.

Suurem peitsikogus annab tulemuseks tumedama lõpptooni kui värvikaardil näidatud. Lisaks esineb puidul puistemeetodi järgselt tekstuurierinevusi, isegi üheainsa palgi piires. See võib lõppviimistluses tekitada triipe ja plekke tänu sellele, et erinevatesse palgipindadesse imendub erinev kogus viimistlusvahendit.

Prelude lahendab mitmed probleemid, mis on puidul tekkinud pärast puistemeetodi kasutamist. Üks kiht vahendit täidab puidupoorid ja valmistab pinna ette pigmentainetega peitsi kasutamiseks. Siiski tuleb siinkohal rõhutada, et Prelude on hermeetik / krunt ega sobi seetõttu lõppviimistluseks!

Sobib kasutamiseks ainult koos vesilahustuvate Lifeline peitsidega.palkmaja soojustamine

Iseloomulikud omadused

  • vähendab puidu poorsust puistemeetodiga töödeldud pindadel
  • takistab pigmenteeritud peitsi liigset imendumist ja värvitooni tumenemist
  • annab ühtlase tööpinna, takistades triipude ja plekkide tekkimist peitsimisel

Viimistlusvahendite kasutusjuhend

Ostukorv
Kerige üles