Armor-Guard

100% boraadipulbril põhinev puidukaitsevahend

Armor-Guard on boraadipulbri kontsentraat, mis lahustatakse vees ja kantakse seejärel puhtale puidule kas pintsli või pihustiga. Kui mingil põhjusel pole võimalik kasutada Shell-Guardi või Shell-Guard RTU-d, on järgmine tark valik Armor-Guard.

KAITSEB JA PARANDAB PUIDU SEISUKORDA

Et parandada puidu seisukorda pärast puitu rünnanud organismide kahjustusi, kandke pintsli või pihustiga puidupinnale 10%-list Armor-Guardi vesilahust, kuni tööpind on korralikult märg (umbes liiter 15 m2 kohta). Puitu võib vahendiga töödelda ka nii, et palki puuritakse auk ja seejärel vajutatakse kaitsevahend survega auku, kuni vedelik hakkab üle augu serva nõrguma.

*Alternatiivina võib nakatunud puidule kanda Armor-Guard pulbrit samasuguste puuritud aukude meetodiga. Pulbrit võib ka palgipinnale pihustada, kogus sel juhul on umbes 50 g ruutmeetri kohta.

EELTÖÖTLEMINE

Armor-Guardi võib tööpindadele pritsida või pihustada juba ehitustööde käigus. Lahust tuleks kanda kõigile juurdepääsetavatele puhastele puidupindadele koguses vähemalt liiter 15 m2 kohta. Vahend tuleks kanda tööpinnale pärast seda, kui sarikad ja katus on paigas, enne soojustuse ja niiskustõkke paigaldamist. Vältige vedeliku pihustamist elektrikaablitele ja -vahenditele. Kaitske töödeldud seina tugeva vihma eest. Puiduelementide otsad võib samuti töödelda vahendiga pihustades või pintseldades, nagu eespool kirjeldatud, või kastes puiduelemendi otsa 5 minutiks Armor-Guardi lahusesse.lkmaja soojustamine

Armor-Guard pakub kaitset:

Iseloomulikud omadused

  • võib kasutada igasuguse puidu puhul
  • pakub kaitset töödeldud puidupinna ulatuses
  • kaitseb sipelgate, kahjurmardikate ja kõduseente vastu
  • ei muuda puidu värvi
  • ei häiri kõrgkvaliteetsete puidupeitside kasutamist
  • vahendit on kerge valmis segada ja puidule kanda
  • tootesilt annab kasutusinformatsiooni majaomanikele
Scroll to Top