Palkmaja hooldusteenused

Palkmaja korralik hooldus loob kauni elukeskkonna ja säästab tulevikus probleemidest. Kaitstes palke ilmastiku eest ja hooldades maja regulaarselt, kestab palkmaja väga kaua. Tihendamine, viimistlemine, taastamine, puhastus ja kaitse on selleks sammud, mis mitte ainult ei pikenda palkmaja eluiga vaid ka tagavad energiasäästliku elamise. 
 
Meilt on võimalik tellida terviklikku hooldusteenust mis hõlmab palkmaja puhastamist, taastamist, tihendamist, viimistlemist ning kaitset. Samas vastavalt vajadusele on võimalik ka meilt eraldi eelmainituid töid tellida. Küsi julgelt pakkimist ning võta ühendust meie spetsialistiga.

Palkmaja tihendamine ehk soojustamine

Selleks, et säiliks palkmaja esteetiline välimus ja peaks samas ka sooja, on tihendamine parim lahendus. Palkmaja on võimalik tihendada nii palkide kokkupanekul kui ka maja valmis olekus. Olenemata palkmaja ehitusjärgust oleme valmis aitama, et tulemuseks oleks energiasäästlik elamine.
 
Tihendame palkmajal nii vuugivahesid kui ka aastatega tekkinud pragusid. Huvi korral võta ühendust ning küsi pakkumist.

Palkmaja viimistlustööd

Palkmaja õigesti viimistlemine tagab puidule pikema esteetilise välimuse ning eluea. Peamine eesmärk on kaitsta puidupinda välistingimuste ning kahjurite eest.
 
Viimistlustööd sisaldavad palkmaja peitsimist ning kaitsevahendiga üle käimist. Olgu selleks soov kaitsta palki UV-, vee- ja niiskuskahjustuste eest või silmale nähtamatute kõdunemiste ja kopituste eest.
 
Enne viimistlustöid peab puidupind olema hooldatud (kahjustuste vaba) ning puhastatud. Huvi korral võta ühendust ning küsi pakkumist.
 
Lähemalt saad tutvuda meie viimistlustöö nõuannete ja toodete kohta: Viimistlustööde juhend

Palkmaja kaitse, puhastus ja taastamine

Esimene töö palkmajale värskema välimuse andmisel on puidupindade puhastamine. Samas kui palgipinnal on peitsi- või viimistlusaine kihi all hakanud kasvama seened, tuleb selleks eemaldada viimimstluskiht. Töö selleks võib olla mahukas ning kahtluste korral soovitame pöörduda selleks meie spetsialistide poole. Omame puhastus- ja taastamistöödeks vajalike vahendeid, mis võivad säästa teie aega tuntavalt.
 
Taastamist vajab palk, mis on haigestunud või kahjustatud kahjuri poolt. Meie e-poes on selleks ka puidutaastamisvahendeid, kuid omame ka pikaajalist kogemust erinevate palkmajade seisukordade taastamises.
 
Kui puhastus ja taastamine on palkmajal tehtud tasub alati palkmaja ka kaitsta viimistlusvahendite ning ilmastikuoludele vastavate kaitsevahenditega.
 
Kui sa kahtled enda palkmaja seisukorras, soovid nõu ja abi, siis võta meiega julgelt ühendust. 
Küsi pakkumist
  •  
Ostukorv
Kerige üles