Palkmaja tihendamine

Palkmajade tihendamine on oluline protsess, sest see aitab säilitada hoone välimust, pikendada eluiga ning parandada energiatõhusust.

Kuna palkmajad on looduslike materjalidega ehitatud, siis tihendamine aitab vähendada õhuvahesid, mis võivad põhjustada soojakaotust. Korralikult tihendatud palkmaja hoiab soojust sees ning vähendab sealhulgas küttekulusid. Lisaks aitab korralikult tihendatud palkmaja luua parema sisekliima, vältides tuuletõmbust ja sälitab ühtlase temperatuuri sees.

Tutvu palkmaja tihendamise toodetega:

Palkmaja tihendusmass Perma-Chink

Perma-Chink on tekstuurne ja elastne tihendusmaterjal, millega saab täita palkidevahelised vuugid, et vältida soojakadu või külma õhu sissetungi. Kuigi väljanägemiselt meenutab toode traditsioonilist müürimörti, pole siiski tegemist mördiga. Perma-Chink on akrüülvaha, mis nakkub palgi pinnale ja tekitab tiheda hermeetilise kihi, kui palk paika vajub.

Palkmaja tihendusmass Energy Seal

Energy Seal loodi spetsiaalselt frees- ja koostepalkmajadele. Juba üksainus kiht (tihendatud seest või väljas) muudab palkmaja täiesti ilmastikukindlaks. Energy Seal tihendusvahal on suurepärane kinnitumisvõime ja aine on elastne. Tootel on pikk eluiga, see on vastupidav ultraviolettkiirtele ja keemilistele teguritele. Erinevalt tavapäraselt kasutusel olevatest tihendusainetest, mis on särava ja kunstliku väljanägemisega, on Energy Seal tekstuurne, et sobituda visuaalselt puidule iseloomulike joontega. Seda on kerge kasutada ja professionaalselt viimistleda ning lõpptulemus sulandub seinaga ühte ja sobitub puidupeitsidega. Tegelikult kohandub Energy Seal sedavõrd hästi puitseina struktuuriga, et suurem osa inimestest ei märkagi, et sein on tihendatud.

Tihendusmass Woodsman palkide kokkupanekul

Woodsman on sisetingimustes kasutatav tihendusmaterjal, mis kantakse palkide vahele ehitustööde käigus. Woodsman on elastne ja hea haakuvus võimega ja seetõttu pakub head kaitset putukakahjustuste, külma õhu ja niiskuse vastu. Kokkupandava palkmaja soojustamisel on Woodsman asendamatu tihendusmaterjal. Woodsmani on lihtne kasutada. Woodsmani saab palgipinnalt maha pesta üksnes vee ja seebiga, järeltööd ei ole eriti kulukad.

Praotäite- ja tihendusmass Check Mate 2

Check Mate 2 on suurepärane niiskuskindel tihendusaine, mis takistab niiskuse ja külma sissetungi läbi tekkinud pragude palkides, puitmaterjalides ja puidust välisvoodrimaterjalides. Pragude täitmisel moodustab Check Mate 2 tugeva elastse täite- ja kattekihi. Selle värvitoon püsib hästi, aine on UV- ja ilmastikukindel ning peab hästi vastu hallitusele ja kopitusele ja õhust kantud saasteainetele. Eriti oluline on täita ülespoole avanevad praod, sest sinna võib koguneda sademevesi. Seda tüüpi täitmata pragudest võib alguse saada puidumädanik. Kui teie majal on vanu pragusid, mida ohustab puidumädanik, kandke palgiprakku enne Check Mate 2 kindlasti Shell-Guardi.

Tihendamisjärgne värv Chink Paint

Chink Paint on elastomeerne tekstuurne kattevärv tihenduskihi värskendamiseks või selle värvitooni muutmiseks. Värv annab suurepärase võimaluse majale uus ja värske ilme anda, ergastades vanu ja määrdunud tihenduskihte või muutes nende olemasolevat värvitooni.

Shopping Cart
Scroll to Top