Toodete lisad ja tarvikud

Eduka töö tulemusena soovitame kasutada selleks ka õigeid tööriistu ning vahendeid. Näiteks tihendusmassi kasutamisel on soovituslik kasutada seda koos tugiribaga. 

Suuremate tööde puhul on kasulik kasutada Energy Seali ja Perma Chinki peale kandmiseks ämbritele mõeldud pump-püssi ja metallkaant. Perma-Chink, Energy-Seal, Woodsman või Check Mate 2 toodete puhul tuleb kindlasti kasutada vuugi labidat ehk spaatlit. 

Tutvu palkmaja toodete tarvikute ja lisadega:

Jäik ümar tugiriba Backer Rod 6-16mm

Backer Rod on elastne tihendusriba, mis tagab tihendusmaterjali parema kinnitumise ja paindlikuse. Tugiriba peamiseks eesmärgiks on takistada hermeetikul ebaühtlaselt laiali valguda.. Valige vastava jämedusega tihendusriba, mis palkide vahelisse tühimikku kõige paremini sobib. Näiteks sentimeetrise läbimõõduga tihendusriba peaks kasutama palgivuugis, mis on umbes 2,5 cm lai. Asetage tihendusriba palkide vahele, jälgige tihendusriba otste paigutust.

Puitkonstruktsioonide kinnitusvahend Log Boss

Log Boss on spetsiaalselt toodetud kinnitusvahendid palk- ja puitkonstruktsioonide ehituseks. Kinnitusvahendid on saadaval erinevas mõõdus, saab osta nii üksikult kui ka pakendiga (250tk). Iga pakendiga on kaasas vastav installeerimisotsik.

Tihendusmaterjalide pump-püss Perma-Chink ja Energy Seal peale kandmiseks

Spetsiaalselt tihendusmaterjalide paigaldamiseks mõeldud tööriistad teevad töö lihtsamaks ja kiiremaks ning tagavad professionaalset tulemust ja väljanägemise. E-poes on saadaval erinevate suurustega püstoleid. Kasuta kindlasti ka ämbrile mõeldud metallkaant, mis teeb pump-püssi täitmist lihtsamaks.

Metallkaas ämbrile

Metallkaas on mõeldud Perma-Chink ja Enegy Seal ämbritele, et püssi täitmine oleks lihtsam ja tõhusam.

Log Gap Cap
Log Gap Cap ehk palgi ja liistunurga tihend

Vähendab õhu sissetungimist kohtades, kus ümarpalgid puutuvad kokku akna- ja ukseliistudega. Kuigi Log Gap Cap on loodud palkidele läbimõõduga 15-25cm, sobib selle ühtlane kuju enamik palgiprofiilidega. Seda on lihtne kääridega lõigata/kohandada ja need töötavad hästi. Materjal on hallituse, mädaniku, bakterite suhtes vastupidav ega ima niiskust. E-poes saadaval kahes mõõdus.

Vuugi labidas ehk spaatel

Vuugi labidas ehk spaatel on mõeldud vuukide silumiseks. Eelkõige on spaatel abiks Perma-Chink, Energy-Seal, Woodsman või Check Mate 2 toodete puhul. Parima tulemuse saavutamiseks niisuta eelnevalt vuuke (kergelt piserdades) veega, mis tagab puhta ja sileda tulemuse.

Ostukorv
Kerige üles