Puidu ja palkmaja viimistlusvahendid

Peits ja viimistlusvahendid pikendavad nii maja kui ka puidu enda eluiga. Pakume puiduviimistlusvahendeid nii sise- kui ka välistingimustesse. Peale peitsimist tasub kindlasti puidupinnale kanda veel lisa kaitsekiht, et tagada pikaajaline ning värske ilme palkmajale. Meie sortimendis on olemas puidule UV-kaitse, krunt, peitsid ja lisa kaitse (peitsitud) puidu pinnale (läikiv ja matt).

Kui viimistluskiht on kaotanud oma esialgse välimuse või laseb vett läbi, tasub puidupinda töödelda Lifeline hooldusvahenditega. Alati pole vaja hooldusvahendiga katta kogu hoone, vahendit võib kanda ka üksnes nendele seintele, mis vajavad täiendavat hooldust.

Kui viimistluskiht on luitunud ja värvitoon pole enam õige, on aeg kanda seintele pigmentainetega Lifeline Ultra-2, Ultra-7 või Lifeline Exterior, et õige värvitoon taastada. Need vahendid annavad ka kaitset, mida üksnes pigmentained võivad hoonele pakkuda. Eriti oluline on see seinte puhul, mis on avatud otsesele päikesevalgusele. Seejärel kantakse seintele värvitu viimistlusvahend Lifeline Advance Satin või Gloss.

Tutvu palkmaja viimistlus toodetega:

LIFELINE ULTRA-7
Kauakestev peits ja viimistlusvahend Lifiline Ultra 7

Lifeline Ultra-7 kahe kihi puidule kandmine aitab kindlustada pikaajalise värvikaitse palkmajale ja kaitseb maja ka UV-kiirguste eest. Tegemist on kõige vastupidavama välispeitsiga, mille Perma-Chink Systems on kunagi välja töötanud. Pikaajalise tulemuse saavutamiseks vajab lisaks Lifeline Advance Satin või Glossi pealekandmist.

LIFELINE ULTRA-2
Kauakestev peits ja viimistlusvahend Lifiline Ultra 2

Lifeline Ultra-2 kahe kihi puidule kandmine aitab kindlustada pikaajalise värvikaitse palkmajale. Lifeline Ultra-2 on üks meie kahekomponendilistest puidupindade välisviimistlusvahendist. Teise komponendina kantakse puidule kiht värvitut Lifeline Advance Glossi või Satini. Toode sisaldab juba UV-kaitset ning laseb puidul hingata.

LIFELINE EXTERIOR
Poolläbipaistev peits ja hermeetik Lifiline Exterior

Lifeline Exterior on poolläbipaistev viimistlusvahend, mis toonib ja tõstab esile puidu loomuliku ilu. Lisaks sellele tekib puidule ilmastikukindel kaitsekiht, mis võimaldab palkidel hingata ja kuivada. See on eriti tähtis, kui peitsite märgi või vaid osaliselt kuivanud palke. Pikaajalise tulemuse saavutamiseks vajab lisaks Lifeline Advance Satin või Glossi pealekandmist.​

LIFELINE ADVANCE
Pingmendita ehk värvitu kaitsevahend välisviimistluspeitsi kihile Lifeline Advance (läikiv ja matt)

Lifeline Advance on värvitu pinnakattevahend peitsitud välispindadele lõppviimistluseks. Toode annab lisakaitse ilmastikutingimuste, kõdunemise ja UV-kiirte vastu, seega pikendades peitsi eluiga. Lisaks lisab värvitoonile erksust ja parendab peitside omadusi. Soovitame seda kasutada koos Lifeline Ultra 2, Lifeline Ultra 7 või Lifeline Extrerioriga.

LIFELINE EXTERIOR Accents Fern 782 3
Välis- või sisekujunduseks kasutamiseks poolläbipaistev peits LIFELINE INTERIOR ja EXTERIOR Accents

Lifeline Accents on meie uusim kahekihiline värviviimistlus, mis on välja töötatud selleks, et muuta teie kodu moekaks. Uued värvid rõhutavad teie kodu puidule ja seda nii sise- ja välisseintel, fassaadidel, mööblil kui ka teistele puitelementidel.

LIFELINE INTERIOR
Peits sisetingimustesse Lifeline Interior

Viimistluspeits Lifeline Interior tõstab esile siseruumide palkide ja puitlagede loomuliku ilu ja tekstuuri. Vahend tekitab puidule viimistluskihi, mis laseb puidul hingata, ning seda on kerge pesta ja tolmust puhastada. Peale peitsimist soovitame anda lõpliku lihvi Acrylic Glossi või Satiniga ning lisada UV-Boosti kaitset, mis on eriti vajalik kohtades, kuhu päike paistab.

LIFELINE ADVANCE
Värvitu viimistlusvahend sisetingimustes Lifeline Acrylic (läikiv ja matt)

Lifeline Acrylic on värvitu interjööris kasutatav vahend palkmajale või muule puitpinnale, mis toob esile puidu ilu. Olgu selleks seina-, ja laematerjalid vm puidukonstruktsioonid ja -detailid. Valikus on nii Lifeline Acrylic Satini, mis muudab puidu mattiks ja ka Gloss, mis muudab pinna läikivaks. Toodet võib kasutada otse puidul või koos Lifeline Interior või Prelude toodetega. Lisa juurde UV-Boost kaitse, et säilitada toon.

SURE SHINE Satin 19L ämber
Värvitu viimistlusvahend sisetingimustes Sure Shine (läikiv ja matt)

Sure Shine on kiiresti kuivav värvitu interjööri viimistlusvahend puidule. Aine annab ilusa välimuse puidule ja põrandadele, ilma et peaksite mässama lahustipõhiste viimistlusvahenditega. Vahend kuivab kiiresti, mistõttu võite ainsa päeva jooksul tööpindadele kanda kolm kihti!

Krunt kahjustunud puitpinnale Lifeline Prelude

Prelude on krunt puidupindadele, mida on töödeldud puistemeetodiga või kuidagi tesiti mehhaniliselt kahjustatud. Puistemeetod kasutatakse vanade viimistluskihtide eemaldamisel, et seejärel kanda puidule uus peitsikiht. Üks kiht Prelude täidab puidu poorid ja võimaldab saavutada ühtlast viimistluspinda. Sobib ideaalselt nii sise- kui ka välispuitpindadele.

DECK DEFENSE
Ühekihiline rõduviimistlus Deck Defence

Deck Defense on parim puidupeits rõdule, terrassidele ja igasuguste muudele piiretele, mis kaitseb neid erinevate ilmastikutingimsute eest. See on pika kesvuseaga vahend ning on lihtne kasutada. Kuigi tegemist on täielikult veepõhise tootega, on Deck Defense'il imavusega ning sellega viimistletud pind jätab õlitatud viimistluse. Samas erinevalt õlipõhistest toodetest kõveneb see võrelaadseks kattekihiks, mis toestab ja tugevdab looduslikke puidukiude seestpoolt väljapoole.

LOG & TIMBER DEFENSE
Puidupeits ja hermeetik ühes Log&Timber Defence

Log & Timber Defense on uus ja ainulaadsel tehnoloogial põhinev poolläbipaistev puidupeits. See on suurepärane lahendus kodudele, mis on juba viimistletud õlipõhise tootega. Lahusti või õli põhjal valmistatud viimistlusele peale kantuna loob see läbipaistev viimistluskiht puidule kaitset ja pikaealisust. Samas sobib ka uusehitusele ja loob samuti kestva puidukaitse. Log & Timber Defense tungib õlikattega viimistletud puitu, kuid erinevalt õlidest loob see tahenedes kaitva kihi, toestades ja tugevdades looduslikke puidukiude, et kaitsta puitu seestpoolt väljapoole.

Palgiotste kaitsevahend Log End Seal

Log End Seal on läbipaistev viimistlus, mis on loodud kaitsma palgiotsi ilmastikumõjude eest. Isegi kui palgiotsad on töödeldud peitsiga, tõmbab otsapind niiskust puidu sisse. Teie palkide otsad on eriti tundlikud vee suhtes ning võivad toimida nagu käsn. Log End Seal tagab vastupidava, vetthülgava tõkke päikese, vihma, lume ja jää eest. Kasutatakse ainult koos Lifeline puiduviimistlusega.

Peitsilisand UV-kahjustuse vältimiseks UV-Boost

UV Boost on kontsentreeritud vesilahustuv vedel peitsilisand, mis sisaldab uudsel tehnoloogial põhinevaid ultraviolettkiirguse inhibiitoreid. UV Boosti tuleb lisada Lifeline vesilahustuvate peitsi toodetele kui kantakse peale esimest kihti. Lisaks takistab UV Boost peitsikihi all puidu hallinemist. Toodet saab osta 3,8L kanistrile ja 19L ämbrile.

Lisand peitsile Stay-Clean Mildew-X
Hallitusvastane lisand peitsile Mildew-X (Stay Clean)

Mildew-X on hallitusevastane lisand, mida on lihtne segada kas kanistrisse (3,8L) või ämbrisse (19L). Lifeline Advance'i viimasele kihile lisatuna pakub Mildew-X täiendavat kaitset hallituse eest. Mildew-X ei mõjuta ühegi Lifeline peitside ja kaitsekihtide toimivust või tooni.

Ostukorv
Kerige üles