Puidu ja palkmaja viimistlusvahendid

Peits ja viimistlusvahendid pikendavad nii maja kui ka puidu enda eluiga. Pakume puiduviimistlusvahendeid nii sise- kui ka välistingimustesse. 

Peale peitsimist tasub kindlasti puidupinnale kanda veel lisa kaitsekiht, et tagada pikaajaline ning värske ilme palkmajale. Meie sortimendis on olemas puidule UV-kaitse, krunt, peitsid ja lisa kaitse (peitsitud) puidu pinnale (läikiv ja matt).

Tutvu palkmaja viimistlus toodetega:

Kauakestev peits ja viimistlusvahend Lifiline Ultra 2

Lifeline Ultra-2 kahe kihi puidule kandmine aitab kindlustada pikaajalise värvikaitse palkmajale. Lifeline Ultra-2 on üks meie kahekomponendilistest puidupindade välisviimistlusvahendist. Teise komponendina kantakse puidule kiht värvitut Lifeline Advance Glossi või Satini.

Poolläbipaistev peits ja hermeetik Lifiline Exterior

Lifeline Exterior on poolläbipaistev viimistlusvahend, mis toonib ja tõstab esile puidu loomuliku ilu. Lisaks sellele tekib puidule ilmastikukindel polümeerkiht, mis võimaldab palkidel hingata ja kuivada. See on eriti tähtis, kui peitsite märgi või vaid osaliselt kuivanud palke.

Värvitu kaitsevahend välisviimistluspeitsi kihile Lifeline Advance (läikiv ja matt)

Lifeline Advance on värvitu vahend peitsitud välispindadele lõppviimistluseks. Toode annab lisakaitse ilmastikutingimuste, kõdunemise ja UV-kiirte vastu, seega pikendades peitsi eluiga. Lisaks lisab värvitoonile erksust ja parendab peitside omadusi. Soovitame seda kasutada koos Lifeline Ultra 2 või Lifeline Extrerioriga.

Peits sisetingimustesse Lifeline Interior

Viimistluspeits Lifeline Interior tõstab esile siseruumide palkide ja puitlagede loomuliku ilu ja tekstuuri. Vahend tekitab puidule viimistluskihi, mis laseb puidul hingata, ning seda on kerge pesta ja tolmust puhastada. Peale peitsimist soovitame anda lõpliku lihvi Acrylic Glossi või Satiniga.

Värvitu viimistlusvahend sisetingimustes Lifeline Acrylic (läikiv ja matt)

Lifeline Acrylic on värvitu interjööris kasutatav vahend palkmajale või muule puitpinnale, mis toob esile puidu ilu. Olgu selleks seina-, ja laematerjalid vm puidukonstruktsioonid ja -detailid. Valikus on nii Lifeline Acrylic Satini, mis muudab puidu mattiks ja ka Gloss, mis muudab pinna läikivaks.

Värvitu viimistlusvahend sisetingimustes Sure Shine (läikiv ja matt)

Sure Shine on kiiresti kuivav värvitu interjööri viimistlusvahend puidule. Aine annab ilusa välimuse puidule ja põrandadele, ilma et peaksite mässama lahustipõhiste viimistlusvahenditega. Vahend kuivab kiiresti, mistõttu võite ainsa päeva jooksul tööpindadele kanda kolm kihti!

Krunt kahjustunud puitpinnale Lifeline Prelude

Prelude on krunt puidupindadele, mida on töödeldud puistemeetodiga või kuidagi tesiti mehhaniliselt kahjustatud. Puistemeetod kasutatakse vanade viimistluskihtide eemaldamisel, et seejärel kanda puidule uus peitsikiht.

Palgiotste kaitsevahend Log End Seal

Log End Seal kaitseb ilmastikule avatud palgiotsi kahjustuste eest. Eriti oluline on seda märgata palgiotste puhul, mis on ilmastikule avatud ning kus praod ja kahjustused kiirelt tekivad. Isegi kui palgiotsad on töödeldud peitsiga, tõmbab otsapind niiskust palgi sisemusse. Soovitus: 1. kasuta Lifeline välisviimistlusvahendit; 2. kasuta Log End Seal niiskustõkkeks; 3. kasuta Lifeline Advance Glossi või Satini.

Peitsilisand UV-kahjustuse vältimiseks UV-Boost

UV Boost on kontsentreeritud vesilahustuv vedel peitsilisand, mis sisaldab uudsel tehnoloogial põhinevaid ultraviolettkiirguse inhibiitoreid. Kui UV Boosti lisada Lifeline vesilahustuvatele peitsidele, takistab UV Boost peitsikihi all puidu hallinemist.

Shopping Cart
Scroll to Top