Palkmaja tihendusvaha frees- ja koostepalkmajadele

Tootmise algusest alates on Energy Seal olnud üks meie kõige populaarsematest tihendusvahadest palkmaja soojustamisel. Energy Seal loodi spetsiaalselt frees- ja koostepalkmajadele. Juba üksainus kasutuskord muudab palkmaja täiesti ilmastikukindlaks.

Energy Seal tihendusvahal on suurepärane kinnitumisvõime ja aine on elastne. Tootel on pikk eluiga, see on vastupidav ultraviolettkiirtele ja keemilistele teguritele.

Erinevalt tavapäraselt kasutusel olevatest tihendusainetest, mis on särava ja kunstliku väljanägemisega, on Energy Seal tekstuurne, et sobituda visuaalselt puidule iseloomulike joontega. Seda on kerge kasutada ja professionaalselt viimistleda ning lõpptulemus sulandub seinaga ühte. See pehmendab palgisooni ja sobitub puidupeitsidega. Tegelikult kohandub Energy Seal sedavõrd hästi puitseina struktuuriga, et suurem osa inimestest ei märkagi, et sein on tihendatud.

Toodet võib kasutada nii majaomanik kui ka professionaalne ehitaja. Meil on toote kasutamise hõlbustamiseks pakkuda terve rida abivahendeid, kuid me oskame ka soovitada väljaõppinud tootekasutajat teie piirkonnas.palkmaja soojustamine

Iseloomulikud jooned
Energy Seal värvivalik
Ostukorv
Kerige üles