PALKMAJA HOOLDUSTÖÖD JA KAITSE

Puidu kaitsmise üks põhimõtteid on hoida puidust eemal seda ründavad organismid. Kõik kaitsevahendid on valmistatud bioloogilise protsessi peatamiseks, seega on väga tähtis olla ettevaatlik ja hoolikas toote käitlemisel, puidupinnale kandmisel ja tootemahutite hilisemal ladustamisel. Jälgige tootja hoiatusi ja vaadake üle erihoiatused materjali ohutusandmete lehel.

Suuremal osal kaitsevahenditest on kaasas juhendid, mis näitavad toote eluiga, kuid rusikareegliks on kaks kuni neli aastat, enne kui peate toodet puidupinnal uuesti kasutama.

Peitside ja viimistlusvahendite pealekandmiseks rakendatavad tavalised töömeetodid sobivad ka paljude kaitsevahendite puhul. Kaitsevahendid ei nõua ilmtingimata pintseldamist, neid võib tööpinnale nii pihustada, rullida kui ka harjata samamoodi nagu viimistlusvahendeid. Järgige kindlasti juhiseid tooteetiketil.

Shell-Guard RTU

Oleme nüüdseks turule toonud ka mitmeotstarbelise kaitsevahendi, mis pakub majaomanikule kasu mitmel moel. Valge männipuu puhul võib kaitsevahendi mittekasutamisel areneda puidu välisel kihil sinine kõduseen. Kliendid kurdavad, et puit muutub tumedatriibuliseks või kattub kõduseenega ja valgendusaine sellist olukorda ei lahenda. Kõduseen saab tegelikult alguse puidu seest ja seepärast on seda raske hävitada, kasutades kaitsevahendit üksnes puidu välispinnal.

Kasutage Shell-Guard RTU, et kaitsta puitu ja vältida sipelgate, putukate ja kõduseente kahjustusi, ka abivahendina nimetatud kahjutekitajate hävitamiseks nakatunud puidust või vahtkomposiitidest. Kandke lahus pinnale pintsli või pihustiga, kuni puidupind on korralikult märg (u 3,5 liitrit 10 m2 kohta).

Puidupinda võib puurida augu ja süstida lahust tervesse puitu, kuni vedelik hakkab august välja voolama. Selleks, et kaitsevahendit väljaimbumist vähendada, kasutage pärast pinna kuivamist niiskuskindlat Lifeline Ultra-2 või Lifeline Exterior; madalatel temperatuuridel ja kõrge õhuniiskuse korral võib Shell-Guard RTU kuivamiseks kuluda 1–4 nädalat.

Kasutamisvalmis  Shell-Guard RTU värvitu ja lõhnatu, sellel on väga madal mürgisusaste nii inimesi kui ka lemmikloomi arvestades, ja see on ühtviisi tõhus kaitsevahend kõdunemise ja putukakahjustuste vastu nii sise- kui ka välistingimustes.

Et vahend on kohe kasutamiskõlblik, võib selle valada pritsimahutisse, ilma et peaksite vaeva nägema mõõtmise või segamisega. Kui te ei jõua tööga lõpule üheainsa päevaga, ärge muretsege, valage lihtsalt kasutamata jäänud vahend tagasi originaalpakendisse, ja seejärel võib seda kasutada järgmisel päeval, järgmisel nädalal või kasvõi järgmisel kuul. Shell-Guard RTU mõju on kestev, te ei pea tööd kunagi uuesti üle tegema. Unikaalne koostis võimaldab vahendil tungida sügavale puitu, kaitstes teie kodu putukakahjustuste ja kõdunemise eest pikki aastaid. Shell-Guard RTU eeliseks on suhteliselt lühike kuivamisperiood. Võite palkide peitsimisega alustada päev kuni kolm päeva pärast vahendi kasutamist.

Järgmine tööjärk: VIIMISTLUS

1. Puidu taastamine

Puidu taastamise toodetest, vanade viimistlusvahendite eemaldamisest ning määrdunud puidu puhastamisest​

2. Palkmaja hooldustööd ja kaitse

Erivahendid puidu kaitseks sipelgate, kahjurputukate, puidumädaniku, kõduseente ja kopituse vastu

3. Viimistlus

Viimistlusvahendid palkmaja kaitsmiseks ja kaunistamiseks

4. Palkmaja tihendamine ehk soojustamine

Puidu vajumisega kohanduvad tihendusained teie palkmaja kaitsmiseks ilmastikutingimuste vastu

Ostukorv
Kerige üles